Nordic Association for Research on Military Profession

Medlemsstatus efter möte i Lissabon den 17 juni 2019


Peter Tillberg, CSMS, petertillberg@me.com

Lotta Victor Tillberg, CSMS, lottavictortillberg@me.com

Karl Ydén, Chalmers, karl.yden@chalmers.se

Joakim Berndtsson, GU, joakim.berndtsson@globalstudies.gu.se

Johan Österberg, FHS, johan.osterberg@fhs.se

Torunn Laugen Haaland, NDUC, torunnlaugen.haaland@ifs.mil.no

Anders McDonald Sookermany, NDUC, asookermany@ifs.mil.no

Rino B. Johansen, NDUC, rbjohansen@fhs.mil.no

Stein Helge Kingsrød, NDUC, skingsrod@fhs.mil.no"

Palle Ydstebø, NDUC, pydstebo@fhs.mil.no

Kjetil Enstad, NDUC, kenstad@fhs.mil.no

Thaaland, xxx, thaaland@oslo.mil.no

Tone Danielsen, NDRE, Tone Danielsen, tone.danielsen@ffi.no

Morten Brænder, AU, mortenb@ps.au.dk

Rikke, Haugegaard, RDDC, riha@fak.dk

Peter Kaplers, RDDC, pete@fak.dk

Anne Roelsgaard Obling, RDDC, anob@fak.dk

Thomas Randrup Pedersen, RDDC, thpe@fak.dk>,

Wilhelm Stefan Holsting, RDDC, viho@fak.dk



Aktiviteter

Den här webbplatsen använder cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att fortsätta använda webbplatsen samtycker du till att cookies används. Mer information. Ok!